• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • شب گذشته در راستای گرامیداشت هفته محیط زیست ، جشنی توسط شهرداری و شورای اسلامی شوشتر در پارک ساحلی داریون شوشتر برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، جشن گرامیداشت هفته محیط زیست به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر شوشتر و با مشارکت اداره ورزش و جوانان ، اداره محیط زیست ، انجمن طبیعت دوستان سبز و زیبا، انجمن پویندگان آوان محیط زیست و فعالین اجتماعی برگزار شد.

  سرپرست شهرداری شوشتر گفت: سرود ، نمایش طنز، اجرای ورزشی و شاهنامه خوانی از جمله برنامه های این مراسم بود.

  محمد اسفندیاری افزود : در این جشن که با استقبال بی‌نظیر شهروندان شوشتر روبرو شد، با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی و مدیر خانه سبز هنرمندان شوشتر از تعدادی از پاکبان وظیفه شناس شوشتر، حسین اسلامیان شهروند نمونه در حوزه محیط زیست شوشتر که مدتها آبیاری از پارک شهید سیفی شوشتر را داوطلبانه و افتخاری به عهده دارد و یسنا بهداری عضو انجمن طبیعت دوستان سبز و زیبا و گروه فرهنگی هنری ایران زمین با اهدا لوح سپاس و گل تجلیل شد.

  ایشان در پایان گفت: هدف از برگزاری این جشن نهادینه کردن فرهنگ حفظ محیط زیست و ارج نهادن به کسانی است که در عرضه محیط زیست بدون هیچ چشم داشتی حمایت می کنند.

  گفتنی است در این جشن به شهروندانی که در مسابقات جمع آوری درب بطری ، ته سیگارهای جمع آوری شده از محیط ، ساخت کاردستی های بازیافتی و نقاشی باموضوع محیط زیست شرکت کرده بودند نیز هدایایی اهدا شد.

   • منبع خبر : اهواز- رهرونیوز-برگزاری جشن گرامیداشت هفته محیط زیست توسط- شهرداری و شورای اسلامی شوشتر