• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • مدیر آموزش و پرورش شوشتر از کسب ۵ مقام استانی توسط دانش آموزان و فرهنگیان شوشتر در یازدهمین جشنواره نوجوان سالم خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، مصطفی عابدی پور گفت: یازدهمین جشنواره نوجوان سالم با ۵ مقام برتر استانی توسط و فرهنگیان و دانش‌آموزان شهرستان شوشتر همراه شد.

  وی در ادامه توضیح داد: این جشنواره با هدف شناسایی و رشد و شکوفایی قابلیت ها و ظرفیت های دانش آموزان و مدارس در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برگزار شد که دانش آموزان و همکار فرهنگی شهرستان شوشتر با کسب ۵ مقام استانی در محورهای مختلف این جشنواره  درخشیدند.

  عابدی‌پور ضمن تاکید براهمیت افتخارآفرینی دانش آموزان در این حوزه‌ها و پرورش خلاقیت، توانایی و آگاهی دانش آموزان در خصوص آسیب‌های اجتماعی و پیشگری از آنها در کنار آموزش گفت: دانش آموزان مهیاناظری، راحیل رحمی ، غزل حمزه از دبیرستان سعادت، رتبه اول در محور فیلم کوتاه، غزل نیسی از دبیرستان بنت الهدی رتبه سوم در محور فیلم کوتاه و آیلار محمودی کوهی از دبیرستان پویش موفق به کسب رتبه سوم استان در محور آبرنگ شد.

  وی در پایان افتخار آفرینی همکار فرهنگی، فریدون باقری مدیر دبیرستان شهید رجایی که موفق به کسب رتبه اول مقاله نویسی استان شد را افتخاری برای شهرستان و تمامی فرهنگیان در کنار دست آوردهای دانش آموزان خلاق و تلاشگر شهرستان دانست.

  عابدی‌پور ضمن تبریک به دانش آموزان مقام آور و خانواده هایشان، از کارشناسی حوزه مشاوره و آسیب‌ها و تمامی مشاوران و مدیران مدارس شهرستان قدردانی کرد.

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز