• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، متن پیام بدین شرح است :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  “ن و القلم و ما یسطرون”

  اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

  هفده مردادماه یادمان شهادت جانسوز شهید عرصه ی خبر و رسانه شهید محمود صارمی و روز خبرنگار یادآور تلاش ها،رشادت ها و مجاهدت های انسانهای اندیشمند و با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، تبیین و ثبت و ضبط و انتشار اخبار و اطلاعات ، پرچم سترگ آگاهی بخشی را در جامعه برافراشته ساخته آند .

  یقینا اهالی محترم خبر و رسانه بازوان مدیریتی دستگاه های اجرایی در راه توسعه و پیشرفت جامعه گام برداشته و با تدبیر و درایت ، توجه به منافع ملی و عمومی را در راس امور رسالت خویش قرار می دهند .

  اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام و یاران با وفای ایشان و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهید صارمی ، فرارسیدن روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبر ، مطبوعات و صاحبان راستین قلم و اندیشه در کهن شهر دارالمومنین شوشتر تبریک گفته ، توفیقات روز افزون آنان را در راه رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری امام خامنه ای مد ظله العالی ، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز