• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • فرماندار شوشتر از راه‌اندازی آزمایشی دو واحد نانوایی شبانه روزی طی روزهای آینده در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، حجت‌اله دهدشتی روز سه شنبه در جلسه شورای آرد و نان اظهار کرد: با توجه به اینکه شوشتر شهری گردشگری است و از سویی دیگر مردم عزیز خواستار افزایش ساعات پخت نانوایان هستند، راه‌اندازی دو واحد شبانه روزی را مدنظر قرار دادیم.

  وی افزود: بنا به این احساس نیاز، دو نانوایی که مردم از وضعیت پخت آن‌ها رضایت داشتند را دعوت کرده و تبدیل نانوایی‌شان را به شبانه روزی پیشنهاد دادیم که برنامه ریزی‌های آن صورت گرفت و از روزهای آینده به طور آزمایشی کار خود را آغاز می‌کنند.

  وی ادامه داد: بعد از گذشت چند ماه روند کار آن‌ها ارزیابی خواهد شد و اگر هم در نقاط دیگر شهرستان احساس نیاز شود، آمادگی لازم برای افزایش نانوایان شبانه روزی وجود دارد.

  رئیس شورای آرد و نان شهرستان شوشتر با اشاره به ادامه برخوردها با متخلفان این صنف بیان کرد: در برخورد با خطاکاران صنف خبازان، صرفاً قانون را مدنظر قرار داده‌ایم و با هیچ شخص متخلفی اغماض نمی‌کنیم چرا که هدف کسب رضایتمندی مردم است.

  دکتر دهدشتی گفت: البته میزان آردی که از متخلفین کسر شده به هیچ عنوان از شهرستان خارج نمی‌شود. در این خصوص نانوایانی که مقررات را رعایت کرده و مردم هم از آن‌ها راضی باشند مورد تشویق قرار گرفته و این سهمیه به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

  گفتنی است در این نشست، پس از بررسی تخلفات، ۲۰ درصد سهمیه آرد ۵ نانوایی و ۳۰ درصد از سهمیه ۲ واحد دیگر به طور دائم قطع شد.

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز