• به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، سردار “سید محمد صالحی” در آیین وصال مادر شهید معظم “پرویز پوردل” ضمن عرض تسلیت ایام محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: امروز خوزستان قهرمان، کربلای ایران اسلامی شاهد صحنه پرشکوهی بود صحنه‌ای که پس از ۳۴ سال فراق دوری مادر از فرزند است.

  وی افزود: به گفته مادر شهید “پرویز پوردل” در این مدت ۳۴ ساله هر زنگ و صدای که از سمت در می‌آمد به فرزندانم می‌گفتم که برادرتان آمد.

  فرمانده انتظامی استان خوزستان بیان داشت: امروز لحظه وصال فرا رسید تا حدود یک ساعت پیش فرزند منتظر دیدار مادر بود و اکنون مادر قبر پاک و مطهر فرزندش را به آغوش کشید.

  وی با بیان اینکه لحظه وصال بسیار باشکوه بود، ادامه داد: این شهید بزرگوار سرباز ژاندارمری جمهوری اسلامی ایران بود که در ۲۱ تیرماه سال ۱۳۶۷ در منطقه زبیدات در تک دشمن بعثی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

  سردار صالحی عنوان داشت: بعد از ادغام نیروهای سه گانه ژندارمری، شهربانی و کمیته انقلاب اسلامی این شهید والامقام به عنوان نیروی فراجا محسوب می‌شود و امروز مجموعه فرماندهی انتظامی استان خوزستان توفیق این را دارند که میزبان خانواده این شهید بزرگوار باشند.

  فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: به نشانه احترام سر تعظیم جلوی این مادر بزرگوار فرود می‌آوریم که ۳۴ سال زینب وار با صبر و متانت دوری و فراق فرزند را تحمل کرد.

  منبع:روابط عمومی نیروی انتظامی خوزستان