• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • مدیر آموزش و پرورش شوشتر از توسعه رشته های فنی و حرفه ای در مناطق روستایی شهرستان با هدف برقراری عدالت آموزشی خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، مصطفی عابدی‌پور مدیر آموزش و پرورش شوشتر با اشاره به فعالیت‌های گسترده پروژه مهر شهرستان در راستای آغاز باشکوه سال تحصیلی، گفت: تاسیس هنرستان برق شوشتر در بخش شعیبیه شهرستان شوشتر گامی مهم در راستای توسعه عدالت آموزشی در مناطق کم‌تر برخوردار شهرستان شوشتر است.

  وی در ادامه گفت: سهولت دسترسی به امکانات آموزشی یکی از حقوق طبیعی دانش آموزان می باشد که این مهم برای تمامی بخش ها و مناطق شهرستان از طریق فراهم شدن فضای آموزشی مناسب، تجهیزات آموزشی و نیروی انسانی ماهر امکان پذیر است.

  این مقام مسئول در ادامه افزود: خوشبختانه پروژه مهر امسال با تاسیس هنرستان برق بخش شعیبیه شوشترو تاسیس رشته تربیت بدنی در هنرستان شهید افشار یک قدم به اجرای عدالت آموزشی و تربیت نیروی متخصص و توانمند نزدیک شده است و این مهم نیازمند همکاری و یاری تمامی ارگان‌های مرتبط است.

  وی در ادامه تصریح کرد: شروع ثبت نام دانش آموزان مستعد در رشته‌های تربیت بدنی از مهر امسال در مدرسه حاج احمد افشار امکان پذیر است لذا تقویت روحیه ورزش و تربیت نیروی ورزشکار ماهرو توانمند از این طریق امکان پذیراست که این مهم یکی از گام‌های تحقق اهداف سند تحول بنیادین یعنی دست‌یابی به نیروی متخصص و ماهر در زمینه‌های مختلف جامعه و در نهایت درخشش در رشته‌های متفاوت است.

  این مقام مسئول ضمن اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و آمادگی مدارس جهت ورود بیش از ۴۲۰۰ نوآموزدر مدارس شهرستان گفت: دانش آموزان به ویژه نو آموزان ، سرمایه‌های ارزشمند انسانی و امانتی در دست آموزش و پرورش و معلمان می باشند لذا بسیج امکانات و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای تربیت دانش آموزان در تراز نظام جمهوری اسلامی بایدالویت مهم تمامی نهادها قرار گیرد و در این راستا اهتمام‌ ویژه ای داشته باشند.

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز