• نماینده تیپ جهادی ۱۲ مستضعفین خوزستان با اشاره به ارائه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی به ساکنان بخش غیزانیه اهواز گفت: به بیش از ۷۸۰نفر در بخش غیزانیه خوزستان خدمات پزشکی ارائه شد.

    به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، موسی خنافره  در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، به برگزاری اردوی جهادی و اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی در بخش غیزانیه اهواز اشاره کرد و اظهار داشت: خدمات پزشکی در بخش‌های قلب، اطفال، زنان و زایمان، ارتوپدی، داخلی، فیزیوتراپی، مشاوره تغذیه و دندانپزشکی به بیش از ۷۸۰ نفر ارائه شد.

    وی هدف از اجرای این اردو را خدمات‌رسانی به شهروندان بخش غیزانیه و به نام و پاسداشت یاد شهدای این بخش عنوان کرد، گفت: اردوی جهادی پزشکی با مشارکت گروه‌های جهادی “حاج عبدالله والی” کمیته امداد خوزستان، “راه خدا” دانشگاه علوم پزشکی اهواز، “حضرت ولیعصر(عج)” خوزستان، فرمانداری، حوزه مقاومت بسیج ۴ مشترک ناحیه مقاومت بسیج امام علی(علیه السلام) اهواز و برخی دیگر از شرکت‌ها محقق شد.

    به گزارش تسنیم، بخش غیزانیه یکی از بخش‌های کلانشهر اهواز در استان خوزستان است، این بخش در واقع بزرگترین بخش استان به شمار می‌رود و در قسمت شرقی مسیر‌های اهواز به ماهشهر، رامشیر، رامهرمز و هفتکل قرار دارد.

    انتهای پیام/۷۳۵/