• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جنت مکان ،با صدور پیامی سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( رحمه الله علیه) و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفتند:

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، متن پیان به شرح زیر است:

  بسمه تعالی

  خرداد ماه یادآور مصیبت عظیم و جانکاه ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) است. شخصیتی که در پرتو ایمان به خدا و با الهام از نهضت پربار حسینی و اتحاد مردم و با مجاهدت ها و مبارزات خستگی ناپذیر توانست کاخ ظلم و ستم را فرو ریزد و پرچم با شکوه حق و حقیقت را برافراشته نماید.

  چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یادآور حماسه های جاودان ملت غیور ایران اسلامی در عشق به آن رهبر فرزانه است.اگر امروز قدرت های بزرگ جهانی در برابر عظمت و پیام الهی انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران سر تعظیم فرود می آورند، اگر امروز ملت های مستضعف و آزاده و مستقل دست یاری به سوی انقلاب اسلامی دراز می کنند، اگر هیچ معادله ای بدون حضور و تاثیر انقلاب اسلامی در اقصی نقاط گیتی نوشته نمی شود؛ بی گمان این موفقیت ها ناشی از دم مسیحایی امام روح الله است که تا ظهور آن منجی دادگر، امام عصر حضرت مهدی (عج) امتداد خواهد یافت.

  ۱۵ خرداد نیز از جنس همان حماسه هایی است که نقطه آغازی برای به بار نشستن خواست و اراده مردم ایران شد و از سوی معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران کلید خورد.

  خون فرزندان ایران در ۱۵ خرداد سرآغازی برای سرودن شعر استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی ایران شد.

  اینجانبان سالگرد رحلت جانگداز امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و شهادت یاران ایشان در فاجعه قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم شریف ایران، بخصوص مردم متدین و انقلابی شهر جنت مکان ، تسلیت و تعزیت عرض می نماییم. عزت و سرافرازی ایران اسلامی عزیز را در تمامی عرصه های جهانی و بین المللی از خداوند متعال مسالت داریم.

  ومن الله التوفیق

  محسن جلکانی شهردار شهر جنت مکان

  و اعضای شورای اسلامی شهر جنت مکان

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز