• مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان از اقدامات بسیج سازندگی و جهادگران در خدمت رسانی به مردم در پایانه مرزی چذابه از حضور جهادی در مواکب، مدیریت و امنیت ۳۰ هزار خودرو در پارکینگ ها، احداث مجتمع های بهداشتی تا اطعام حسینی ۳۰۰ هزار نفری در اربعین ۱۴۰۲ خبر داد.

   

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج سازندگی کشور؛ سرهنگ پاسدار سید اسلام موسوی با اشاره به برپایی ۲۰ موکب توسط جهادگران بسیج سازندگی خوزستان در سراسر استان عنوان داشت: با توجه به حضور و استقبال گسترده مردم برای اربعین و عشق و دلدادگی دوست داران امام حسین (ع)، جهادگران بسیج سازندگی که خط اول خدمت جهادی و خادم حسینی هستند به همین منظور اعزام ۵۰ گروه جهادی ۱۵ نفره، ۷۵۰ نفر برای خدمت رسانی در مواکب صورت گرفت.

  وی با بیان اینکه مسئولیت مدیریت دو پارکینگ در چذابه به بسیج سازندگی خوزستان محول شد بیان کرد: آسفالت ۱۰ هزار مترمربع پارکینگ انجام شد و در راستای خدمت به زوار گرامی اربعین حسینی و امنیت خودروها، بکارگیری ۱۵۰ نیروی بسیجی و جهادی از ۵ ناحیه به مدت ۳۰ روز در حال انجام است.

  مسئول بسیج سازندگی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان عنوان داشت:در پارکینگ های چذابه تردد وظرفیت پارک ۳۰ هزار خودرو صورت گرفت و نصب دوربین امنیتی در پارکینگ ها با همکاری استانداری انجام شد.

  سرهنگ موسوی ایجاد سایبان به میزان یک کیلومتر در مرز ایران و عراق در چذابه،استفاده از ماشین آلات سنگین جهت کمک به راه سازی و زیر سازی مسیر اربعین، ساخت ۱۵۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام در مسیر اربعین و پایانه مرزی چذابه از دیگر خدمات بسیج سازندگی خوزستان در اربعین ۱۴۰۲ عنوان کرد.

  وی افزود: ۱۰ میلیارد ریال کمک به مواکب جهت ساخت و تجهیز موکب، توزیع محصولات فرهنگی اربعینی در مواکب، اعزام گروه های جهادی خواهر جهت کارهای فرهنگی، تهیه و توزیع دو وعده غذای گرم ناهار و شام به مدت ۱۰ روز به تعداد ۳۰۰ هزار پرس، ایجاد ایستگاه کارواش رایگان و تعمیرات خودرو رایگان از دیگر خدمات بسیج سازندگی و ظرفیت نیروهای جهادی به زائران اربعین حسینی می باشد.