• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر  ،مجموعه برنامه های هفته بسیج سال جاری در ناحیه مقاومت بسیج شوشتر راتشریح کرد.

  شوشتر- به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، همزمان با آغاز برنامه های سراسری هفته بسیج در کشور ،اهم برنامه های محوری این هفته در شوشتر اعلام شد.

  سرگرد پاسدار امین شریعتی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر گفت؛ شجره طیبه بسیج نماد استقامت ،خودباوری و از جانفشانی مجاهدانی است که با همه وجود و ایمان وصف ناشدنی خود همیشه و در همه حال یاری رسان و پشتیبان مردم و انقلاب در عرصه های مختلف بودند.

  وی گفت؛ در هفته بسیج امسال ۷۶۴ برنامه با موضوعات مختلف در مجموعه پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج برادر و خواهر شهرستان اجرا خواهد شد.

  وی با اشاره به این که برنامه های هفته بسیج امسال با شعار بسیج امید ملت ایران برگزار می شود گفت: رویکرد ما در برنامه های ارائه شده ، تقویت روحیه استکبارستیزی است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر اضافه کرد: برگزاری یادواره شهدا، اعزام اکیپ پزشکی به مناطق محروم، اجرای چندین رزمایش مواسات و همدلی، برگزاری چندین برنامه ورزشی و فرهنگی، دیدار از خانواده شهدا و ایثارگران، غبارروبی و عطرافشانی مزارشهدا، تجمع بسیجیان و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ۵ آذر، نعمیر چندین واحد مسکونی توسط جهادگران بسیجی و صدها برنامه دیگر، بخشی از مجموعه فعالیتهای این هفته که توسط بسیجیان برادر و خواهر ،کانونها و اقشار بسیج در شهرستان شوشتر اجرا خواهد شد.

   

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز