• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 • فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر از برگزاری رزمایش مواسات و همدلی در این شهرستان خبر داد.
  شوشتر- به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز؛ همزمان با آغاز طلیعه هفته بسیج ،به همت حوزه بسیج جامعه زنان حضرت زینب (س) ۱۰۰بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

  سرگرد پاسدار امین شریعتی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر در حاشیه این رزمایش ضمن تبریک هفته پرخیر و برکت بسیج به همه ملت شریف ایران اسلامی گفت؛ حس همدلی و کمک کردن به هم نوع خود امروز در جامعه ما به یک‌ دغدغه بزرگ برای قشر بسیج و بسیجیان تبدیل شده است.

  وی ادامه داد؛ بسیج و بسیجیان همیشه نشان داده که پای انقلاب و نظام ایستاده و در هر عرصه ای که ورود کرده است،کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر افزود؛ هفته بسیج فرصت خوبی برای دستگیری و کمک به قشر مستضعف می باشد، که این مهم با وحدت و همدلی و تلاشهای بسیجیان جهت اجرای همچین رزمایشهای میسرمی شود.

  سرگرد شریعتی پور گفت؛ در اولین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در شوشتر ،بیش از ۱۰۰بسته معیشتی شامل،برنج،حبوبات،روغن،و اقلام دیگر توسط گروه های جهادی خواهر و برادر در مناطق مختلف و حاشیه شهرستان توزیع خواهد شد.

  وی در پایان از زحمات همه دست اندرکاران این رزمایش،حوزه بسیج جامعه زنان حضرت زینب (س) بسیجیان پایگاه مقاومت خواهران مطهره تقدیر و تشکر کردند.

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز