• امروز، مرز عرب و عجم، شیعه و سنی، و مانند آنها، فرو ریخته و ملت ها بر اساس تراز شرافت اسلامی و انسانی، درباره سیاستمداران منطقه و سران کشورها قضاوت می کنند.

  به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز و به نقل از ترشیز خوان؛ روز گذشته محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: صدها میلیون نفر در منطقه، امروز به طور مستقیم، سخنان سید ابراهیم رئیسی و سید حسن نصرالله را شنیدند، همان گونه که به سخنان اردوغان و بن سلمان و سیسی و دبیر کل اتحادیه عرب و شاه اردن گوش دادند.

  تفاوت زمین تا آسمانِ سخنان قاطع رئیس جمهور ایران و دبیر کل حزب الله، با ادبیات منفعلانه دیگران را همه ملت های منزجر از جنایات آمریکا و اسرائیل می فهمند.

  امروز، مرز عرب و عجم، شیعه و سنی، و مانند آنها، فرو ریخته و ملت ها بر اساس تراز شرافت اسلامی و انسانی، درباره سیاستمداران منطقه و سران کشورها قضاوت می کنند.

  واقعیت این است که قاطعیت مواضع پیشرو ایران و حزب الله در اعلام و اعمال فشار به رژیم صهیونیستی و آمریکا، مرز مقاومت را فرسنگ ها جلوتر از جایی که برخی سیاسیون ایستاده اند، جلو برده و این، پیروزی مهمی برای بیداری و مقاومت اسلامی در منطقه است.

  سیاستمداران مدعی، غربال می شوند و محک می خورند؛ تا عیار یکایک آنها آشکار شود. چنان که امیر مومنان (علیه اسلام) فرمود: “فی تَقلُّبِ الأحْوالِ عُلِمَ جواهِرُ الرِّجالِ. در دگرگونی ‌هاى روزگار، گوهر مردان شناخته می‏ شود”.

   

  • نویسنده : محمد ایمانی