• متن پیام بدین شرح است:
  بسم الله الرحمن الرحیم

  بسیج مظهر اقتدار ملی است.
  رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)

  آغاز هفته پر خیر و برکت بسیج که از نهادهای ماندگار امام راحل عظیم الشان است را به عموم مردم شریف ایران به‌ویژه بسیجیان جان برکف، ولایتمدار و همیشه در صحنه خوزستان و همتباران عزیزم در شهرهای مسجدسلیمان، اندیکا، هفتکل و لالی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

  نهاد مردمی بسیج را که در نگاه رهبر معظم انقلاب، “شجره طیبه انقلاب” و بسیجیان “مصداق واقعی مجاهدان راه خدا” هستند، را باید تقویت و حمایت کرد.

  امروزه نهاد مقدس و مبارک بسیج علاوه بر پاسداری از ارزش‌های انقلابی کارکردهای فراوانی دارد که رسیدگی به امور مردم در شرایط سخت و بحران‌ها ازجمله مأموریت‌های مهم بسیج و بسیجیان عزیز است.

  اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج به عموم بسیجیان خصوصا به محضر فرماندهی معظم کل قوا و اقشار مختلف بسیج، امیدوارم این درخت تنومند پایداری، ایثار، مقاومت و مشارکت، پر ثمر در تمام مراحل انقلاب خوش بدرخشد و تفکر خلاق و نوآورانه بسیج و بسیجیان دلاور و مؤمن در تمام ارکان اداری و فعالیت‌های مدیریتی به‌وضوح دیده شود.
  بسیج تنها یک عنوان نیست بلکه یک فرهنگ و راهبرد اصلی برای خدمت صادقانه به ملت است. ملتی که سزاوار بهترین خدمات هستند.
  امیدوارم همه ما با رفتار، کردار و گفتارمان در ترویج فرهنگ بسیج تلاش کنیم به گونه ای که رضایت خدا و خلق خدا را در پی داشته باشد.