• نویسنده : خبرنگار: الهام خلجی
 •  

  علی بهرام نیا شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر سرداران، در پیامی مشترک، فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفتند.

  سرداران- به گزارش پایگاه خبری رهرونیوز، متن این پیام به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  وَ الْفَجْرِ وَ لَیالٍ عَشْرٍ

  بیست و دوم بهمن ماه برای ملت ایران یاد آور موهبتی الهی، بی نظیر و تاریخی است که وعده خداوند برای بندگان مومن خویش محقق شد.

  اکنون پس از گذشت دهها سال از آن رخداد مهم، ملت غیور ایران با هوشیاری تمام در برابر فتنه ی فتنه‌گران ایستاده اند و همچون گذشته با تبعیت از رهبر فرزانه خود از ارزشها و دستاوردهای اسلام و انقلاب دفاع می کنند. آحاد مردم با تلاش مضاعف خویش در عرصه سازندگی کشور و محرومیت زدایی، عزت و اقتدار خود را در برابر شرق و غرب عالم به نمایش می گذارند.

  ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی و بویژه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر سرداران، پس از گذشت چهل و پنج سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان با تبعیت هر چه بیشتر از مقام معظم رهبری و تاکید بر آرمانهای راستین انقلاب، از تمامیت جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند و با حضور حماسی خود در عرصه های مختلف، پایبندیشان را به آرمانهای راستین امام خمینی (ره)، رهبری معظم انقلاب و شهدای والامقام اعلام می نمایند.

  ضمن تبریک یوم الله ۲۲ بهمن به پیشگاه عموم ملت بزرگ ایران علی الخصوص مردم شریف شهر سرداران، بدینوسیله از آحاد و اقشار مختلف مردم عزیزمان دعوت می نماید تا با حضور پرشور و حماسی در آیین بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن، شرکت نمایند.

  در پایان با نثار درود و سلام و صلوات بر ارواح پاک و طیبه شهدا و امام شهدا (امام خمینی(ره)، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی)، صحت، سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری مدظله العالی را مسألت داریم.

  رئیس شورای اسلامی شهر سرداران

  علی بهرام نیا شهردار سرداران

   

   • منبع خبر : به‌ گزارش پایگاه خبری رهرونیوز